Naše vedoucí

Aktivní vedoucí

Momentálně náš oddíl vede pět vedoucích. Dvě z nich jsou sestry, dokonce dvojčata. Starají se o celý oddíl, který se skládá z nováčků, světlušek i skautek. Jejich pravé ruce Panda a Popi. Vedou společně schůzky, výpravy a letní tábory.

Hlavní vůdkyně Tereza Masojídková

Narozena v roce 2000. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu sv. Anežky České v Českém Krumlově. Momentálně je studentkou magisterského programu na PF JU.

V roce 2020 absolvovala kurz ZZA (zdravotník zotavovacích akcí) a vůdcovský kurz Orion. V našem oddíle vykonává roli hlavního vůdce oddílu.

Záliby: malování, ukulele, jumping, podcast

Zástupce hlavní vůdkyně Eliška Masojídková

Narozena v roce 2000. Vystudovala Střední zdravotnicou školu v Písku a získala bakalářský titul ve studijním programu Všeobecná sestra na 3. LF Karlovy Univerzity.

Momentálně pracuje v oboru a zároveň pokračuje v dálkovém studiu v Ústí nad Labem.

V našem oddíle zastává pozici zdravotnice a hospodáře.

Záliby: hra na violu, zpěv, čtení

Vůdkyně Tereza Hanousková (Panda)

Vůdkyně Elen Šafářová (Popi)

Vedoucí světlušek